Aktualności

Ćwiczyliśmy razem z mamami!

25 marca 2014

20 marca, w ramach akcji „Ćwiczymy razem z mamami”, gościliśmy w Fitness Tribe Małgorzaty Wolniewicz-Feder www.fitnesstribe.pl. Uczniowie spędzili aktywne popołudnie uczestnicząc w zajęciach ruchowych z elementami gimnastyki korekcyjnej, które poprowadziła p. Ania (DZIĘKUJEMY:)). Mamy poszły w ślady pociech i wraz z nauczycielkami naszej szkoły przystąpiły do TBC (ćwiczeń wzmacniających i kształtujących całe ciało, a w szczególności modelowanie mięśni brzucha, ud, pośladków oraz rąk). Na zakończenie były jeszcze relaksacyjne elementy jogi  i pozycje rozciągające zaczerpnięte z treningu body ART. Panie podkreślały, iż równoległe organizowanie zajęć dla mam i dzieci jest świetnym pomysłem. Często bowiem,  ze względu na brak opieki dla swych pociech, zmuszone były rezygnować z uczestnictwa w podobnych przedsięwzięciach. Taka forma jest ponadto szansą do realizacji wspólnych sportowych pasji.

Serdecznie dziękujemy mamom: Krzysia z kl. 1, Beatki i Marty z kl. 3a oraz Igora z kl.4, które wraz ze swymi pociechami czynnie włączyły się do akcji.

Szczególne podziękowania należą się mamie Kubusia z kl. „0”- p. Małgosi Wolniewicz-Feder, która gościła nas w swoim klubie i prowadziła zajęcia dla mam.