Aktualności

Młodzi aktywni!

19 marca 2014

W lutym ogłosiliśmy akcję: Podziel się swoimi pasjami i talentami! Warto dokonać podsumowania. Wiemy doskonale, że po szkole jesteście bardzo aktywni. Rodzice pomagają Wam rozwijać zainteresowania organizując czas wolny w ciekawych miejscach. Cieszy nas, że tak wspaniale go wykorzystujecie. Dostarczyliście wiele dowodów na to, że podejmujecie różnorodne formy aktywności. Na boisku, lodowisku, w parku, lesie, polu, na górskim stoku i w basenie, na placach zabaw. Wszędzie Was pełno! Biegacie, skaczecie, wspinacie się, nurkujecie… Aż miło patrzeć! Oby tak dalej! Zdobywajcie świat, bijcie własne rekordy. Ruch to frajda!

Dziękujemy Beatce, Marcie, Frankowi, Kornelowi i Natanowi za pochwalenie się swoimi osiągnięciami. Miło oglądać Wasze uśmiechnięte twarze, podziwiać zdobyte przez Was trofea.

My, nauczyciele, znamy dobrze swych podopiecznych. Wiemy, że każdy uczeń naszej szkoły może pochwalić się swymi pasjami. Niektórzy z Was mają na koncie imponujące osiągnięcia sportowe. Podzielcie się nimi. Serdecznie Was do tego zachęcamy! Czekamy na Wasze propozycje- jak można bawić się w czasie wolnym. Bądźcie inspiracją dla swych rówieśników.