Osiągnięcia uczniów Społecznego Gimnazjum.

Osiągnięcia uczniów Społecznego Gimnazjum.


2011/2012

Miejski Konkurs Fotograficzny „Resursa w obiektywie młodych”


Aleksandra Hernik kl. II – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Multimedialny ,,Paweł Hulka – Laskowski”

Malwina Skiba kl. III- nagroda

Aleksandra Hernik kl. II- wyróżnienie

Powiatowy VII Turniej Recytatorski ph. ,, Paweł Hulka- Laskowski”


Agata Biesalska kl. III- laureat

Marta Liszewska kl. III- laureat

Malwina Skiba kl. III- laureat

Mistrzostwa Polski w soft tenisie w kategorii juniorów
 

Jan Bogusz- wicemistrzostwo

Dyktando Powiatowe

Malwina Skiba kl. II I- II miejsce

2010/2011
Konkurs sportowy – Memoriał im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce

Kamil Treliński kl. I – nagroda dla najlepszego zawodnika

Turniej Międzynarodowy w Łęcku- konkurs sportowy


Kamil Treliński kl. I – VI miejsce

Koncert muzyczny – klarnet- cały rok

Marek Dąbkowski kl. I – wyróżnienie

Konkurs miejski  ,, Potyczki z językiem polskim”

Agata Dobrasiewicz  kl. II –  III miejsce

Jakub Rozdżestwieński kl. III – III miejsce

XXXI Mały Konkurs Recytatorski- powiatowy

Paweł Kowalski kl. III – II miejsce

Konkurs plastyczny ,, Miłosz od Nowa”

Michał Mela kl. III –  I miejsce

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny


Kaja Kubicka kl. III – laureat

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski


Paweł Kowalski kl. III – I miejsce

Powiatowy Konkurs ,,Poezja ponad granicami”


Paweł Kowalski kl. III- II miejsce

Konkurs miejski ,, Tropem Miłosza”

Kaja Kubicka kl. III – II miejsce

Bartek Wrzodak kl. III – III miejsce, wyróżnienie

Konkurs miejski kolaż ,, Święto Miłosza”

Jakub  Rozdżestwieński kl. III –  I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny


Aleksy Pieścik kl. III- wyróżnienie

2009/2010


Powiatowy Konkurs Recytatorski ,, Szanujemy naszych przyjaciół”


Paweł Kowalski kl. II – laureat

Magdalena Wiśniewska kl, III- laurea
t

Paula Dróżdż kl. III – laureat

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Witaj gwiazdo złota”


Michał Mela kl. II –  I miejsce, etap miejski

Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,, Poezja ponad granicami”


Paweł Kowalski kl. I – I miejsce

Paula Dróżdż kl, III – I miejsce

Jesica Skiba kl. III – II miejsce

Laura Krysiak kl. III- wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta

Michał Mela kl. II – dyplom za bardzo dobry wynik

Miejski Konkurs Recytatorski MKR – etap powiatowy


Agata Biesalska kl. I – wyróżnienie

Paula Dróżdż kl. III – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny ,, Świat przedstawiony w utworach Elizy Orzeszkowej”


Michał Mela kl. II – I miejsce

Kacper Wiankowsk kl. I-  II miejsce

Miejski Konkurs Krajoznawczy ,, Patron żydowskiej ulicy”

Agata Dobrasiewicz kl. I – III miejsce

Jakub Pietruszewski kl. II – II miejsce

IX Żakowski Konkurs Recytatorski

Paweł Kowalski – I miejsce w kategorii kl. II
.

VII Powiatowe Dyktando Żyrardów 2010

Paweł Kowalski – III miejsce

2008/2009

Konkurs polonistyczny- etap szkolny

Karolina Biegańska kl. III- zakwalifikowana do II etapu

Marta Walczak kl. III-   zakwalifikowana do II etapu

Konkurs historyczny – etap szkolny


Sylwia Frączkiewicz – zakwalifikowana do II etapu

Konkurs fizyczny – etap szkolny


Wojciech Zyskowski kl. III – zakwalifikowany do II etapu

Konkurs biologiczny – etap szkolny


Karolina Biegańska kl. III- zakwalifikowana do II etapu

Konkurs chemiczny- etap szkolny


Bartłomiej Biesalski kl. III – zakwalifikowany do II etapu

Sylwia Frączkiewicz kl. III – zakwalifikowana do II etapu

Miejski Konkurs na monografię postaci związanej z Żyrardowem

Kacper Piekarski kl. I- II miejsce

Marta Walczak kl. III – III miejsce

Zofia Watts kl. I- III miejsce

Xavery Biskupski kl I – wyróżnienie

Michał Mela kl. I – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,, Czas na ulubionego poetę”


Karolina Biegańska kl. III – laureat

Maciej Baraniecki kl. III – laureat

Małgorzata Rdest kl. III- laureat

Anna Słojewska kl. III- laureat

Marta Walczak kl. III- laureat

Wojciech Zyskowski kl. III- laureat

Michał Mela kl. I – laureat

Paweł Kowalski kl. I – laureat

Paula Dróżdż kl. II – laureat

Laura Krysiak kl. II –  laureat

Magdalena Wiśniewska kl. II –  laureat

Piotr Gabrylewicz kl. II – laureat

Ogólnopolski Konkurs Pingwin 2008- język niemiecki


Michał Byczko kl. II – wyróżnienie

Xavery Biskupski kl. I – wyróżnienie

II  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,, Poezja ponad granicami”

Małgorzata Rdest kl. III – II miejsce

Bartłomiej Biesalski kl. III- wyróżnienie

Marta Walczak kl. III- I miejsce

Jakub Piech kl. III – III miejsce

Karolina Biegańska kl. III – II miejsce

Paweł Kowalski kl. I – I miejsce

Mały Konkurs Recytatorski – etap miejski


Małgorzata Rdest kl. III- nagroda, zakwalifikowana do etapu powiatowego

Marat Walczak kl. III-  nagroda, zakwalifikowana do etapu powiatowego

Paweł Kowalski kl. I- nagroda, zakwalifikowany do etapu powiatowego

Bartłomiej Biesalski kl. III- wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski – etap powiatowy

Marta Walczak kl. III- nagroda, udział w konkursie ,, Warszawska Syrenka”

Ogólnopolska Olimpiada Chemiczna ,, Olimpus 2009”

Bartłomiej Biesalski kl III – laureat

Sylwia Frączkiewicz kl. III- XI miejsce

Karolina Biegańska kl, III -XI miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  ,,Panda”


Michał Mela kl. I – wyróżnienie

Paweł Kowalski kl. I – laureat

Małgorzata Rdest kl. III – wyróżnienie

Bartłomiej Biesalski kl. III – wyróżnienie

Marta Walczak kl. III- wyróżnienie

VII Żakowski Konkurs Recytatorski Jaktorów

Marta Walczak kl. III- wyróżnienie

Małgorzata Rdest kl. III- I miejsce

Miejski Konkurs Literacki,, Moje pierwsze wiersze”

Laura Krysiak kl. II-I miejsce

2007/2008

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wszystkie barwy ziemi”

Małgorzata Rdest kl. II – nagroda

Anna Słojewska kl. II – nagroda

Marta Walczak kl. II – nagroda

Bartłomiej Biesalski kl. II- nagroda

Paulina Riemer kl. IIIa – nagroda

Paulina Kotowicz kl. IIIa – nagroda

Karolina Kołodziejczyk  kl. IIIa – nagroda

Szymon Skwira kl. IIIb – nagroda

Piotr Gabrylewicz kl. I – nagroda

Paula Dróżdż kl. I – nagroda

Mateusz Bilski kl. I – nagroda

IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Krajobraz i Architektura Powiatu Żyrardowskiego”

Aleksandra Janczak kl. IIIa – II miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja ponad granicami”

Paulina Kotowicz – I miejsce (język niemiecki)

Marta Walczak – II miejsce (język angielski)

Bartłomiej Biesalski – wyróżnienie (język angielski)

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Multitest 2007

Sylwia Frąckiewicz kl. II – dyplom laureata

Jesica Skiba kl. I –  dyplom wyróżnienia

Konkurs Poezji i Prozy Religijnej

Marta Walczak kl. II – I miejsce

Małgorzata Rdest kl. II – wyróżnienie

Ogólnopolskie Konkurs Przedmiotowy  EDI – Język Angielski

Bartłomiej Klimkiewicz kl. IIIb – wyróżnienie

Aleksandra Vogelsinger kl. IIIb  – wyróżnienie

Tomasz Adamiak kl. IIIa – wyróżnienie

Jakub Dzięgielewski kl. IIIa  – wyróżnienie

Maciej Ignaczak kl. IIIa – II miejsce – laureat

Aleksandra Janczak kl. IIIa – III miejsce – laureat

Piotr Tomaszewski kl. IIIa – I miejsce – laureat

Adrianna Wojnarowicz kl. IIIa – III miejsce – laureat

Karolina Kołodziejczyk kl. IIIa – IV miejsce – laureat

Miejski Turniej Wiedzy o Żyrardowie – nagroda

Paulina Kotowicz kl. IIIa

Aleksandra Janczak kl. IIIa

Karolina Biegańska kl. II

2006/2007

III Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Krajobraz i Architektura Powiatu Żyrardowskiego

Aleksandra Janczak kl. IIa – wyróżnienie

Partycja Kanigowska kl. IIb – I miejsce

Turniej Recytatorski „Czas na Juliana Tuwima” – finał

Małgorzata Rdest kl. I – nagroda

Nikodem Rusinowski kl. III – nagroda

Maciej Baraniecki kl. I – nagroda

Bartłomiej Biesalski kl. I – nagroda

Paulina Kotowicz kl. IIa – nagroda

Anna Słojewska kl. I – nagroda

Karolina Biegańska kl. I – nagroda

Marta Walczak kl. I – nagroda

VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Nastroje”

Aleksandra Janczak kl. IIa – wyróżnienie

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap miejski

II miejsce

Małgorzata Rdest kl. I

Marta Walczak kl. I

Cezary Ryszkowski kl. I

Mały Konkurs Recytatorski – etap powiatowy

Marta Walczak kl. I – laureatka, zakwalifikowana do konkursu „Syrenka”

Miejski Turniej Wiedzy o Żyrardowie

I miejsce

Nikodem Rusinowski kl. III

Aleksandra Janczak kl. IIa

Paulina Kotowicz kl. IIa

2005/2006

Miejski Konkurs Recytacji Wierszy K. I. Gałczyńskiego – finał

Aleksandra Janczak kl. Ia – nagroda

Paulina Kotowicz kl. Ia – nagroda

Aleksandra Vogelsinger kl. Ib – nagroda

Bartosz Polkowski kl. III – nagroda

Kaja Baczyńska kl. III – nagroda

Maria Maciejewska  kl. III – nagroda

Nikodem Rusinowski kl. II – nagroda

Anna Leszczyńska kl. III – nagroda

Sebastian Panicz kl. III – nagroda

Marta Przygodzka kl. III – nagroda

Marta Obłękowska kl. III – nagroda

Jacek Riemer kl. III – nagroda

Paulina Riemer kl. Ia – nagroda

Powiatowy Konkurs Fotograficzny

Jacek Riemer kl. III – II miejsce w kategorii „Architektura”

Jacek Riemer kl. III – nagroda w kategorii „Krajobraz”

Bartosz Sobolewski kl. III – wyróżnienie w kategorii „Krajobraz”

Konkurs Fotograficzny „Mazowsze w czterech porach roku”

Maciej Sobolewski kl. Ib – wyróżnienie, praca „Odbicie” zakwalifikowana do finału

Miejska Gimnazjada Młodzieży – zawody w pływaniu

I miesce w pływaniu indywidualnym

III miejsce w sztafecie

II miejsce w kwalifikacji ogólnej

Tomasz Adamiak kl. Ia – III miejsce

Maciej Ignaczak kl. Ia – II miejsce

Bartosz Sobolewski kl. III – II miejsce

Aleksandra Sielska kl. III – II miejsce

Mateusz Kapera kl. II – II miejsce

Krzysztof Malinowski kl. II – II miejsce

Michał Kotowicz kl. III – III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Uczniowie do piór”

Marta Obłękowska kl. III – II nagroda

Kaja Baczyńska – wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Marta Obłękowska kl. III – nagroda, zakwalifikowana do eliminacji powiatowych

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”

Jakub Dzięgielewski kl. Ia – II wynik w szkole

Michał Kotowicz kl. Ia – wyróżnienie, I wynik w szkole

Tomasz Adamiak kl. Ia – III wynik w szkole

Aleksandra Vogelsinger kl. Ib – I wynik w szkole

Magdalena Wiśniewska kl. II – II wynik w szkole

Mały Konkurs Recytatorski – etap powiatowy

Marta Obłękowska kl. III – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych „Ciekawa fizyka”

Paulina Riemer kl. Ia – II miejsce

Miejska Gimnazjada Młodzieży – Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

III miejsce

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Jakub Dzięgielewski kl. Ia – II miejsce

Paulina Kotowicz kl. Ia – III miejsce

Aleksandra Janczak kl. Ia – IV miejsce

Aleksandra Vogelsinger kl. Ib – III miejsce

Patrycja Kanigowska kl. Ib – V miejsce

Magdalena Wiśniewska kl. II – II miejsce

Maria Maciejewska kl. III – VI miejsce

Magdalena Kobielska kl. III – I miejsce

Bartosz Sobolewski kl. III – II miejsce

Sebastian Panicz kl. III – IV miejsce

Anna Leszczyńska kl. III – VI miejsce

Turniej Wiedzy o Żyrardowie

II miejsce

2004/2005

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Mój region przez tysiąclecia i wieki”

Adrian Kucharski kl. IIIa – nagroda

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514 od Cedyni do Orszy”

Krzysztof Szymański kl. IIIa – zakwalifikowany do II etapu

I Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Krajobraz i architektura Powiatu Żyrardowskiego”

Bartosz Sobolewski kl. II – III miejsce w kategorii „Architektura”

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta” ph. „Ziemia Matką ludzi – Jestem obserwatorem przyrody i jej opiekunem”

Marta Przygodzka kl. II – dyplom, nagroda bardzo dobry wynik

Adrian Kucharski kl. IIIa – dyplom za uzyskany wynik

Paweł Matuszewski kl. IIIa – dyplom za uzyskany wynik

Tomasz Krajewski kl. IIIb – dyplom, nagroda bardzo dobry wynik

Konkurs Biologiczny – etap III

Tomasz Krajewski kl. IIIb – uzyskał tytuł laureata

Miejski Walentynkowy Turniej Jednego Wiersza o Miłości

Anna Leszczyńska kl. II – II miejsce

Marta Obłękowska kl II – II miejsce

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Jakub Sajak kl. IIIa – nagroda, zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Czwarty Żakowski Konkurs Recytatorski Jaktorów

Jakub Sajak kl. IIIa – wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Jakub Sajak kl. IIIa – nagroda, zakwalifikowany do eliminacji centralnych

XXVIII Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Jakub Sajak kl. IIIa – wyróżnienie

Miejski Konkurs Poetycki

Maria Maciejewska kl. II – I miejsce

Marta Obłękowska kl. II – wyróżnienie

Sebastian Panicz kl. II – II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „Higiena Życia i Ochrona Środowiska”

Nikodem Rusinowski kl. I – wyróżnienie

Kamil Staniewski kl. I – wyróżnienie

Daniel Zieliński kl. I – wyróżnienie

Miejski Turniej Wiedzy o Żyrardowie

I miejsce

Konkurs Recytatorski Mazowieckich Spotkań z Poezją „Poezja Klęski – Poezja Zwycięstwa”

Jakub Sajak kl. IIIa – II miejsce

Ogólnopolski Konkurs „Język angielski i Internet”

Marta Przygodzka kl. II – nagroda

2003/2004

Miejski Konkurs Recytacji Wierszy K.I. Gałczyńskiego – eliminacje miejskie

Jakub Sajak kl. IIa – II miejsce

Zuzanna Piekarska kl. IIIa – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczno – Historyczny „Wędrówki po Żyrardowie –  konkurs historyczny

Marta Obłękowska kl. I – III miejsce

II Cross Rowerowy z okazji Święta Niepodległości

II miejsce

Piotr Adamiak kl. IIa

Piotr Plak kl. IIa

Konrad Sochański kl. IIa

Krzysztof Szymański kl. IIa

Olga Małecka kl. IIa

Bartosz Polkowski kl. I

Aleksandra Sielska kl. I

Miejski Konkurs Literacki „Zdarzyło się w Ludowcu”

Marta Obłękowska kl. I – wyróżnienie

Marta Przygodzka kl. I – nagroda

Bartosz Sobolewski kl. I – wyróżnienie

Halowy Turniej Tenisa Ziemnego

Jakub Sajak – kl. IIa – I miejsce

Miejski Konkurs Fotograficzny „Mój Żyrardów”

Konrad Sochański kl. IIa – wyróżnienie

Bartosz Szarek kl. IIIa – II miejsce „Najciekawsze zdjęcie”

Tomasz Szymaniak kl. IIIb – I miejsce „Najciekawsze zdjęcie”, I miejsce „Najlepszy fotografik”

Jacek Riemer kl. I – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”

Bartosz Sobolewski kl. I – I miejsce „Najlepszy fotografik”, wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Bartosz Polkowski kl. I – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Magdalena Pierowicz kl. IIIb – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”

Michał Ochnicki kl. IIIb – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”

Zuzanna Piekarska kl. IIIa – III miejsce „Najlepszy fotografik”

Emil Pęczyk kl. IIIa – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Wojciech Petelicki kl. IIa – III miejsce „Najlepszy fotografik”, wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Jakub Sajak kl. IIa – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Bartosz Korman kl. IIb – III miejsce „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”

Skibiński kl. IIb – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”

Rafał Paluch kl. IIa – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”

Miejski Konkurs Historyczno – Geograficzny „Szlakiem Pawła Hulki – Laskowskiego po Żyrardowie”  – praca zespołowa – nagroda

Magdalena Pierowicz kl. IIIb

Tomasz Szymaniak kl. IIIb

Marceli Moraczewski kl. IIIb

Paweł Muras kl. IIIb

Michał Ochnicki kl. IIIb

Olimpiada Wiedzy Religijnej – eliminacje dekanalne

Piotr Plak kl. IIa – nagroda

Michał Jakubiak kl. IIa – nagroda

Sławomir Lipiński kl. IIb – nagroda

Turniej Wiedzy o Żyrardowie

II miejsce

Zuzanna Piekarska kl. IIIa

Piotr Plak – kl. IIa

Nina Baczyńska – kl. IIIa

2002/2003

Miejski Konkurs Recytatorski „Żart, wyliczanki, limeryki i inne wiersze”

Kamil Grzywka kl. IIIa – III miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Aniołki”

Krzysztof Szymański kl. Ia – nagroda

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Paweł Muras kl. IIb – wyróżnienie

Anna Rybkowska kl. Ia – wyróżnienie

Adrian Kucharski kl. Ia – wyróżnienie

Piotr Rybkowski kl. IIb – wyróżnienie

Miejskie Zawody Pływackie

Jarosław Łuczak kl. IIb – II miejsce

Konrad Sochański kl. Ia – III miejsce

III Olimpiada Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Warszawskich, Podstawowych i Gimnazjalnych

Kamil Grzywka kl. IIIa –  finalista

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Adrian Kucharski kl. Ia – I miejsce w szkole

Konrad Sochański kl. Ia – II miejsce w szkole

Tomasz Krajewski kl. Ib – III miejsce w szkole

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Wojciech Petelicki kl. Ia – zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Kamil Grzywka kl. IIIa – zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Jakub Sajak kl. Ia – zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Ochrona Dziedzictwa Kulturalnego”

Tomasz Szymaniak kl. IIb – nagroda specjalna

Turniej Wiedzy o Żyrardowie

I miejsce

2001/2002

Miejski Turniej Wiedzy o Pawle Hulce – Laskowskim – I miejsce

Karolina Adamiak kl. III

Marta Pieścik kl. III

Kamil Kozyra kl. III

Miejskie Zawody Pływackie

Mateusz Peplak kl. Ia – III miejsce

Henryk Stryjak kl. IIb – I  miejsce

Mariola Zakrzewska kl. IIb – I miejsce

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie

Kamil Grzywka kl. IIa – nagroda, zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Kamil Grzywka kl. IIa – wyróżnienie

Olimpiada Wiedzy Religijnej

Małgorzata Sobieska kl. Ib – zakwalifikowana do etapu dekanalnego

Kamil Grzywka kl. IIa – zakwalifikowany do etapu dekanalnego

Marta Lesiak kl. IIb – zakwalifikowana do etapu dekanalnego

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Konrad Heidinger kl. III – wynik bardzo dobry

Iga Guzik  kl. IIa – wynik dobry

Mikołaj Świątek kl. III – wynik dobry

Miejski Turniej wiedzy o Żyrardowie

III miejsce

Małgorzata Sobieska kl. Ib

Agnieszka Szafaryn kl. Ib

Marek Oraczewski kl. Ib

2000/2001

Gimnazjada Młodzieży

Marta Pieścik kl. II – II miejsce , zakwalifikowana do eliminacji powiatowych

Ogólnopolska Akcja „Góra grosza”

Klasa II – I miejsce

Klasa Ib – II miejsce

Klasa Ia – III miejsce

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny – Litwa – Wilno – „Nature’s Fairytale 2001 Forms, Lines, Colours of the Nature”

Ada Pieścik kl. Ia – nagroda, praca na wystawie

Marta Pieścik kl. II – nagroda, praca na wystawie

Paulina Cieplak kl. II – nagroda, praca na wystawie

Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Segregujemy odpady”

II miejsce w powiecie

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”

Michał Patejuk kl. II – wynik bardzo dobry

Konrad Heidinger kl. II – wynik bardzo dobry

Mikołaj Świątek kl. II – wynik bardzo dobry

Karolina Adamiak kl. II – wynik bardzo dobry

Miejski Konkurs Pięknego Czytania „Żyrardowski lektor” – czytamy utwory Pawła Hulki – Laskowskiego

Kamil Kozyra kl. II – wyróżnienie

Marta Pieścik kl. II – wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski – etap miejski

Kuba Dzikowski kl. Ia – wyróżnienie

1999/2000

Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości w kategorii młodziczek

I miejsce

Marta Pieścik

Magdalena Szyprowska

Miejski Konkurs Plastyczny na pocztówkę o tematyce AIDS ph. „Zaczyna się od spróbowania a kończy na…”

Marta Pieścik  – I miejsce

Powiatowy Konkurs Ekologiczny ph. „Segregujemy odpady” – etap powiatowy

I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Mikołaj Świątek – wynik dobry

Powiatowy Konkurs Plastyczny na komiks o tematyce ekologicznej

Marta Pieścik – wyróżnienie

Magdalena Szyprowska – wyróżnienie