Osiągnięcia uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej.

Osiągnięcia uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej.

2011/2012
Powiatowy Konkurs Plastyczny,, Zimowe opowieści”
Weronika Adamiak kl Ia – wyróżnienie
Szkolne Mistrzostwa Żyrardowa w Pływaniu
Piotr Kaczanowski kl. I a – I miejsce
Beata Bracka kl, I b – I miejsce
Zofia Kurek kl. IV – I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”
Weronika Adamiak kl. Ia – nagroda za wysoki wynik
Miłosz Glinka kl. Ia – wyróżnienie
Maksymilian Rutendolff – Przewoski kl. Ia – wyróżnienie
Antonina Repetowska kl. Ia- wyróżnienie
Jan Smolarek kl. Ia- nagroda za wysoki wynik
Szymon Turkowski kl. I a – wyróżnienie
Julia Petelicka kl.III – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Literacki,, Piszę do Pana…”
Barbara Ignaczak kl. IV – nagroda specjalna Tygodnika Żyrardowa
Zofia Kurek  kl. IV – nagroda specjalna Tygodnika Żyrardowa
Franciszek Lemiesz kl. IV – wyróżnienie
Wojciech Kaczanowski kl. V- nagroda
Maciej Kuran kl. V- nagroda

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Moja Przygoda w Muzeum”
Lara Fornal kl. V – wyróżnienie
Wojciech Kaczanowski kl. V – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny ,, Co może mój elektroniczny szybki PIT:
Lara Fornal kl. V- wyróżnienie
Michalina Szemet kl. V- wyróżnienie

Mistrzostwa Skaryszewa w Judo
Lara Fornal kl. V- I miejsce
Mistrzostwa Warszawy w Judo
Lara Fornal kl. V – I miejsce
Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Judo
Lara Fornal kl. V  – II miejsce
Mistrzostwa Płocka w Judo
Lara Fornal kl. V- I miejsce, III miejsce

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,, Powstanie Warszawskie”
Wojciech Kaczanowski kl. V – III miejsce

2010/2011
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Żyrardowa w Pływaniu
Miłosz Glinka kl. 0 – I miejsce
Piotr Kaczanowski kl.0 – I miejsce
Maksymilian Perzanowski kl. 0 – I wyróżnienie
Maja Sikorska kl.II – II miejsce
Julia Adamiak kl.II – III miejsce
Zofia Kurek kl. III – I miejsce
Dawid Maniewski kl. III – II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,, Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”
Julia Dollani kl. I – wyróżnienie

Regionalny Konkurs Plastyczny ,,Industrialne Mazowsze”
Maja Sikorska kl. II – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur
Maciej Kuran kl. IV – wyróżnienie
Konkurs matematyczno- przyrodniczy
Cezary Kawiecki kl. VI – dyplom finalisty
Klaudia Kowalska kl.  VI – dyplom finalisty
Aleksandra Tkaczyk kl. VI – wyróżnienie

2009/2010
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Ogród dobra i zła”
Magdalena Ładowska kl. V – zakwalifikowana do etapu powiatowego
Sonia Patejuk kl. V – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny ,, Świat przedstawiony w utworach Elizy Orzeszkowej”
Sonia Patejuk kl. V –  II miejsce
Aleksandra Tkaczyk kl. V – III miejsce

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta – konkurs miejski
Mateusz Laskowski kl. V-  I miejsce
Zofia Kurek kl. II – II miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny ,, Przygody Korniszonka”
Maja Sikorska kl. I – wyróżnienie
Bartłomiej Fedorowicz kl. I – laureata II miejsca
Zofia Kszczotek kl. I – wyróżnienie
Julia Perzanowska kl. II – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny ,, Mieszkańcy lasu”
Maciej Kuran kl. III – I miejsce

2008/2009
Miejski Konkurs Literacki ,, Złota Polska Jesień” – w utworach młodych twórców
Malwina Skiba kl. VI – wyróżnienie

Miejski Konkurs Literacki ,, Piszę do Pana…” – list do Pawła Hulki- Laskowskiego
Magdalena Ładowska kl. IV- nagroda
Agata Biesalska kl. VI- nagroda
Dagmara Bogucka kl. VI – wyróżnienie
Agata Dobrasiewicz kl. VI – wyróżnienie

Miejski Konkurs Fotograficzny ,, Śladami Pawła Hulki- Laskowskiego ‘’
Marta Liszewska – wyróżnienie

Mały Konkurs Recytatorski- etap miejski
Agata Biesalska kl. V – nagroda, zakwalifikowana do eliminacji powiatowych

Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny”
Michalina Szemet kl. II- wyróżnienie
Wiktor Gogolewski kl. V – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Panda”
Magdalena Ładowska kl. IV- laureat

XVI Wiosenne Biegi Przełajowe
Jakub Wilanowski kl. 0 – II miejsce
Maciej Kuran kl. II – II miejsce

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Żyrardowa
Zofia Kurek kl. I – II miejsce
Piotr Wiejcki kl. II – II miejsce
Mateusz Laskowski kl. IV – I miejsce

2007/2008
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Multitest 2007
Xavery Biskupski kl. VI – dyplom laureata

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Podróże Guliwera”
Wojciech Kaczanowski kl. I – nagroda
Ida Wiśniewska kl. I – nagroda
Oskar Pindor kl. I – wyróżnienie
Michalina Szemet kl. I – wyróżnienie
Maciej Kuran kl. I – wyróżnienie
Maciej Wolniewicz kl. 0 – wyróżnienie
Sonia Matejuk kl. III – wyróżnienie
Julia Rozdżestwieńska kl. III – wyróżnienie
Mateusz Laskowski kl. III – wyróżnienie

Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Sowa”
Jan Stańczuk kl. VI –  wyróżnienie

2006/2007
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Xawery Biskupski kl. V –  wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny „Podniebni listonosze”
Klaudia Kowalska kl. II – nagroda
Aleksandra Tkaczyk kl. II – wyróżnienie
Agata Biesalska kl. IV – nagroda
Daniel Obłąkowski kl. V – wyróżnienie

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu – etap powiatowy
kl. II – I miejsce

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Sonia Patejuk kl. II – nagroda
Julia Rozdżestwieńska kl. II – nagroda

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”
Jakub Rozdżestwieński kl. V – wynik bardzo dobry

2005/2006
Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie
Julia Rozdżestwieńska kl. I – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs ekologiczny „Eko – Planeta”
Anna Słojewska kl. VI – II wynik w szkole
Jakub Piech kl. VI – III wynik w szkole
Emil Grzywka kl. VI – III wynik w szkole
Tomasz Bukowski kl. V – III wynik w szkole

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Jakub Rozdżestwieński kl. IV – wyróżnienie
Kacper Piekarski kl. IV – III wynik w szkole
Bartłomiej Biesalski kl. VI – II wynik w szkole

Powiatowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Sowa”
Bartłomiej Biesalski kl. VI – laureat

Powiatowy konkurs Języka Niemieckiego
Bartłomiej Biesalski kl. VI – I miejsce
Jakub Piech kl. VI – II miejsce
Wojciech Zyskowski kl. VI – III miejsce
Anna Słojewska kl. VI – IV miejsce
Tomasz Bukowski kl. V – V miejsce

2004/2005
Miejski Konkurs Plastyczny „Zima w literaturze Dziecięcej”
Magdalena Ładowska kl. 0 – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta” ph. „Ziemia Matką ludzi – Jestem obserwatorem przyrody i jej opiekunem”
Bartłomiej Biesalski kl. V – dyplom za uzyskany wynik
Maciej Ignaczak kl. VI – nagroda i dyplom za wynik bardzo dobry
Jakub Dzięgielewski kl. VI – dyplom za uzyskany wynik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Jakub Rozdżestwieński kl. III – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny „Najładniejsza palma wielkanocna”
Julia Migda kl. 0 – wyróżnienie

Powiatowy konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Sowa 2005”
Paulina Kotowicz kl. VI –  laureat
Maciej Ignaczak kl. VI – finalista
Adrianna Wojnarowicz kl. VI – wyróżnienie

Miejski Konkurs Literacki „Szukamy młodego Andersena” – eliminacje miejskie
Jakub Piech kl. V – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny „Higiena Życia i Ochrona Środowiska”
Wojciech Zyskowski kl. V – wyróżnienie

XII Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Śpiewa lala. Śpiewa miś”
Magdalena Ładowska  kl. 0 – nagroda
Julia Rozdżestwieńska kl 0 – nagroda

2003/2004
Miejski Konkurs Fotograficzny „Mój Żyrardów”
Paulina Riemer kl. V – II miejsce – „Najciekawsze zdjęcie”
Maciej Ignaczak kl. V – III miejsce – „Najlepszy fotografik”, wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”
Marta Sochacka kl. V – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”
Anna Słojewska kl. IV – I miejsce – „Najciekawsze zdjęcie”, II miejsce „Najlepszy fotografik”
Zofia Watts – kl. II – wyróżnienie „Najciekawsze zdjęcie”, wyróżnienie „Najlepszy fotografik”
Artur Słojewski kl. II – III miejsce „Najciekawsze zdjęcie”, I miejsce -„Najlepszy fotografik”

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Bartłomiej Biesalski kl.IV – wynik bardzo dobry
Wojciech Zyskowski kl. IV – wyróżnienie

Miejski konkurs plastyczny „Podróże z Guliwerem”
Malwina Skiba – kl. I – nagroda
Iwona Wardak kl. II – nagroda
Paulina Laskowska – kl. II – wyróżnienie
Zofia Watts – kl. II – wyróżnienie
Tomasz Bukowski – kl. III – wyróżnienie
Paulina Kotowicz kl. V – wyróżnienie
Jakub Dzięgielewski kl. V – wyróżnienie

Miejski Konkurs Literacki „Legenda o Żyrardowie”
Paulina Kotowicz kl. V – nagroda
Jakub Dzięgielewski kl. V – wyróżnienie

2002/2003
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Fruit – tella”
Klasa I –  wyróżnienie
Klasa II –  wyróżnienie
Klasa III –  wyróżnienie

Miejski Konkurs „Napiszę Ci bajkę”
Tomasz Bukowski kl. II – nagroda

Miejski Konkurs Plastyczny „Bajkowe święta”
Jesica Skiba kl. II – wyróżnienie

Powiatowy konkurs Plastyczny „Aniołki”
Kaja Baczyńska kl. VI – wyróżnienie

Miejskie Zawody Pływackie
Anna Słojewska kl. III – I miejsce

Miejski Konkurs Plastyczny „Znamy miejsca pamięci narodowej”
Jacek Riemer kl. VI – nagroda

Miejski Konkurs Poetycki dla Dzieci Szkół Podstawowych „Pierwsze wiersze”
Anna Słojewska  kl. III – wyróżnienie

2001/2002
Miejski Turniej wiedzy „Żyrardów – miasto Pawła Hulki – Laskowskiego, miasto, w którym mieszkam”
Kuba Sajak kl. VI – nagroda
Konrad Sochański kl. VI – nagroda
Joanna Brysiak kl. VI – nagroda
Michał Jakubiak kl. VI – nagroda
Rafał Paluch kl. VI – nagroda

Miejski Konkurs Literacki „Napiszę Ci bajkę”
Marta Przygodzka kl. V – nagroda
Adrian kucharski kl. VI – nagroda
Joanna Brysiak kl. VI – wyróżnienie

II Ogólnopolski Konkurs Milenijny Szkół STO – „Motyle ptaki duszy”
Marta Przygodzka kl. V – I miejsce
Michał Piech kl. V – II miejsce

Miejskie Zawody Pływackie
Piotr Plak kl. VI – I miejsce
Kaja Baczyńska kl. V – III miejsce

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje miejskie
Jakub Sajak kl. VI – nagroda, zakwalifikowany do eliminacji powiatowych

Miejski Konkurs Literacko – Plastyczny ph. „W Bullerbyn jest zawsze wesoło”
Maria Maciejewska kl. V – II miejsce
Kaja Baczyńska kl. V – nagroda

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe
Jakub Sajak kl. VI – wyróżnienie

Miejski Konkurs Plastyczny – „Ilustracja do wybranego utworu Wandy Chotomskiej”
Kuba Piech kl. II – nagroda
Paulina Kotowicz kl. III – nagroda
Paulina Riemer kl. III – wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Konrad Sochański kl. VI – wynik bardzo dobry
Adrian Kucharski kl. VI – wynik bardzo dobry
Michał Jakubiak kl. VI – wynik dobry

2000/2001
Miejski Konkurs Literacki „Napiszę Ci bajkę”
Olga Małecka kl. V – wyróżnienie
Piotr Plak kl. V – wyróżnienie
Jakub Sajak kl. V – nagroda

Powiatowy konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową
Marta Przygodzka kl. IV – nagroda

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny – Litwa – Wilno – „Narure’s Fairytale 2001 Forms, Lines, Colours of the Nature”
Maria Maciejewska kl. IV – nagroda, praca na wystawie
Bartosz Repiński kl. IV – nagroda, praca na wystawie
Olga Małecka kl. V – nagroda, praca na wystawie
Nina Baczyńska kl. VI – nagroda, praca na wystawie

Powiatowy Konkurs ekologiczny „Segregujemy odpady”
I miejsce w powiecie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Paulina Słojewska kl. IV – wynik bardzo dobry

Mały Konkurs Recytatorski – etap miejski
Jakub Sajak kl. V – wyróżnienie

1999/2000
Regionalny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z Okazji Święta Niepodległości
I miejsce

Miejski Konkurs „Opowiem Ci bajkę”
Jakub Dzięgielewski kl. I – wyróżnienie
Tomasz Adamiak kl I – wyróżnienie

II Miejski Festiwal Piosenki dziecięcej
Jakub Dzięgielewski kl. I – nagroda

Powiatowy konkurs Ekologiczny ph. „Segregujemy odpady”
III miejsce

Miejski Konkurs sportowy „Liga Siatkówki Dziewcząt kl. VI”
I miejsce
Iga Guzik
Ada Pieścik
Aleksandra Dzięgielewska
Agnieszka Kuś

Powiatowy konkurs Plastyczny na komiks o tematyce ekologicznej
Magdalena Cieplak kl. VIII – nagroda
Marta Jarmińska kl. VI – wyróżnienie

Miejski Turniej Wiedzy o Żyrardowie
II miejsce
Jacek Żyła kl. VIII
Anna Osuchowska kl. VIII

Rok 1998.
Konkurs plastyczny „Krajobraz Polski – tradycje, teraźniejszość, przyszłość”
Z. Piekarska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
J. Moskal – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs plastyczny „Świat pełen szczęśliwych uśmiechów”
N. Baczyńska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Z. Piekarska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs plastyczny „Europa w szkole”
N. Baczyńska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Z. Piekarska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs „Shankars”
Sebastian Olszewski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs Informatyczny
Marek Szyprowski – I miejsce w województwie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 98”
Mikołaj Świątek – laureat
Aneta Wołowik, Konrad Heidinger – nagroda IV stopnia

Konkurs literacki „Człowiek przyjacielem zwierząt”
Magda Szyprowska – I miejsce w województwie

IV Igrzyska Matematyczne Szkół Podstawowych STO
Joanna Bartnik, Ada Pieścik – udział w finale ogólnopolskim

Miejski Rowerowy Wyścig Uliczny
Szymon Zieliński – nagroda

Konkurs plastyczny „Komik o tematyce ekologicznej”
Joanna Bulińska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Miejski Konkurs Plastyczny „Podróż w czwarty wymiar”
Joanna Bulińska- II miejsce
Iga Balik – wyróżnienie

XV Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza o „Laur Tarnowskiej Starówki”
Konrad Heidinger – wyróżnienie specjalne

Ogólnopolski Konkurs „Nauka z internetu
Marek Szyprowski

Rok 1997.
I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Wielkiej Brytanii
Zespół w składzie Weronika Socha i Piotr Zyskowski – I miejsce

VIII Wojewódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Keja 97”
Aleksandra Sielska – wyróżnienie
Bartosz Koziński – wyróżnienie

Konkurs „Opowiem ci bajkę”
Konrad Heidinger – nagroda
Kamil Grzywka – wyróżnienie na szczeblu miejskim

Rok 1996:
Konkurs plastyczny „Europa w szkole”
Marcin Głowacki – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Marta Jarmińska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Karolina Rybak – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Emilka Balcer – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Joanna Bulińska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Michał Patejuk – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Magda Szyprowska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Anna Osuchowska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Paulina Cieplak – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „LIDICE ’96
Marta Pieścik – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Radek Czarnecki – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Aneta Wołowik – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój Kraj-RPA”.
Michał Korzeniewski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Bartosz Słojewski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs „Z ORP „ISKRA” dookoła Świata”
Szymon Zieliński – IV miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Europejski”
Mikołaj Świątek – wyróżnienie
Michał Adamski – wyróżnienie

Rok 1995.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda twoim domem”
Łukasz Rybkowski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Magda Cieplak – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Anna Golke – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Marek Szyprowski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

I Spartakiada Matematyczna Szkół Społecznych STO „Pułtusk’95”
Sebastian Olszewski – wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim
Marek Szyprowski – wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim
Weronika Socha – wyróżnienie na szczeblu ogólnopolskim

Wojewódzki Konkurs „Moje ulubione baśnie” – katalog ilustrowany
Magda Cieplak – I nagroda
Karol Paluch – wyróżnienie

Rok 1994.
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Bistola-Macedonia’94”
Olimpia Owczarek – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Michał Korzonkowski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Aneta Piotrowska – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa – moja stolica”
Anna Golke – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Lidice’94”
Magda Cieplak- wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Rafał Plak- wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Razem w Europie”
Anna Osuchowska – nagroda
Magda Cieplak – wyróżnienie
Artur Kwiatkowski – wyróżnienie
Olimpia Owczarek – wyróżnienie
Jacek Żyła – wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Na Katalog Ilustrowany pt. „Moje ulubione książki”
Karol Paluch – I miejsce

XIV Mały Konkurs Recytatorski
Aleksander Puchała – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „SHANKAR’S 94”
Sylwia Przygodzka – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Olimpia Owczarek – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Mateusz Koziński – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Rok 1993.
Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Bohaterowie Brzechwy”
nagroda

Wojewódzki Turniej pt. „Śpiewamy wiersze Brzechwy”
II miejsce dla zespołu wokalnego

Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej
nagroda dla zespołu „Bajdurki”
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „SHANKAR’S – 93”.
Aneta Wołowik – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Bartek Słojewski – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim
Olga Kółkiewicz – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Konkurs „Twórczość dziecięca inspirowana sztuką ludową”
Aneta Wołowik – wyróżnienie na szczeblu wojewódzkim

Rok 1992:
Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Bohaterowie Brzechwy”
Karolina Rybak – nagroda
Kalina Paluchowska – wyróżnienie
Marek Rosiak – wyróżnienie
Wojewódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską
Zespół „Majtki” – I miejsce

Rok 1991:
II Wojewódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską
III miejsce